Gold Bau

Gold Bau Yapı Gold Bau Yapı Gold Bau Yapı
Hakkımızda
Gold Bau

Gold Bau Yapı, yatırımlarınızın, ihracat hedeflerinizin doğru bir yolda ilerleyebilmesi adına verdiği danışmanlık desteği ile yanınızda... Bugüne kadar elde ettiği birikimleri değerlendirmeye başlamak veya var olan değerlendirme yöntemlerinin doğruluğunu kontrol etmek isteyen herkese ulaşan Gold Bau Yapı, sizin için her fırsatı titizlikle değerlendirir.

Hakkımızda Hakkımızda
S.S.S

İşlerinizi bir adım daha ileriye taşıyacak yatırımlarda en doğru kararı alabilmeniz, destek ve teşviklerden yararlanabilmeniz için tüm deneyimlerimizle yanınızdayız.

İthalat işlemlerinin türleri; peşin ödeme, mal mukabil ödeme, tahsil ödeme, akreditifli ödeme olarak sıralanabilir.

Sektörümüz, oldukça kritik konularda hizmet verdiği için seçim yapmakta çok dikkatli olmak gerekir. Personellerinin uzmanlık alanları, nitelikleri, deneyimleri, organizasyon yapıları danışmanlık firmanızı seçerken sizi etkileyecek kriterler olmalıdır.

Yatım danışmanı, sizi yatırımınız için yasal mevzuatları ve idari süreçleri doğru bir şekilde uygulayabilmenizi sağlar. Yeni ve etkili yatırım araçlarını takip ederek tüm güncellemeleri izler.

Yatırım teşvik belgesi, yatırımın teşvik edilmesi için sağlanan kolaylıkları kapsayan ve belirleyen belgedir. Bu belge vergi indirimi, sigorta prim desteği, işveren hissesi desteği, faiz desteği gibi destekleri içerisinde barındırabilir.  

Yetkilendirme Dilekçesi  

E- Tuys Taahhütnamesi  

Kullanıcı Yetkilendirme Formu  

Yetkilendirme Azilnamesi  

Yatırımın karakteristiğine göre ilgili mevzuat çerçevesinde (2012/3305 sayılı Karar ve 2012/1 sayılı Tebliğ’de sıralanmıştır) başvuru esnasında taranarak sisteme yüklenmesi zorunlu belli evraklar;

– SGK borçsuzluk yazısı veya barkodlu e-borcu yoktur belgesi

– Kapasite raporu

– Çevresel Etki Değerlendirmesi Raporu

– Vergi Levhası

– Ticaret Sicil Gazetesi

– İmza Sirküsü

– İthal veya Yerli alınacak Makine ve Teçhizatlara Ait Liste

Tüm Sorular İçin Tüm Sorular İçin
Whatsapp